Stenqvist Kontakt
Stenqvist Logo
Stenqvist Menü  Stenqvist Kontakt
Stenqvist Logo
Verpackungsproduzent
overlay

Produkcja jest naszą pasją.

Łączymy wiedzę oraz doświadczenie z innowacyjnymi pomysłami, gwarantując efektywną promocję Państwa marki. Wyniki naszych badań oraz kreatywność pozwolą podnieść świadomość rynkową Państwa marki oraz wizerunek korporacyjny. Łącząc siły ze Stenqvist Poland przekształcą Państwo swoje opakowanie w wyjątkowy nośnik reklamy.

Grupa Stenqvist jest jednym z największych producentów opakowań w Europie. Mocne strony, które tworzą filary naszego sukcesu to lokalizacja w Polsce, trwałość i jednorodność produktów, szybka reakcja na zmiany i elastyczność.

Nasze portfolio produktowe obejmuje zarówno opakowania papierowe jak i plastikowe, które spełniają oczekiwania branży RETAIL oraz sektora przemysłowego. W ofercie Stenqvist Poland znajdą Państwo zróżnicowane rodzaje wykończenia, takie jak laminowanie lub folia zapachowa. Te rozwiązania zapewnią wysoką jakość i nadadzą Państwa produktom wyjątkową wartość dodaną.

Angażujemy się w dialog z naszymi klientami, aby wypracować koncepcje, które pozwolą stworzyć najlepsze opakowanie dostępne na rynku.