Stenqvist Kontakt
Stenqvist Logo
Stenqvist Menü  Stenqvist Kontakt
Stenqvist Logo
Verpackungslösungen
overlay

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać.

Dwie rzeczy, którymi kieruje się Stenqvist budując swoją markę i pozycjonując Państwa opakowanie to wiedza I doświadczenie. Jako Państwa partner, zapewniamy wysoką wydajność, nieziemską technologię produkcyjną, gwarantowaną jakość oraz indywidualne podejście w każdym sektorze naszych opakowań.

Poniżej znajdą Państwo zasady przygotowania projektów graficznych, które pozwolą uzyskać jak najlepszą jakość nadruku.

Docelowe program do przygotowania prac graficznych:
Adobe Illustrator / Corel Draw – platforma PC lub MAC

Typografia:
Teksty zamienione w krzywe lub dołączone do pracy w pliku ZIP. Minimalna wielkość fontu zależy od jej rodzaju, tzn. w zależności od stosowania tekstów z czcionek jedno- i dwuelementowych.

Grafika:
Prosimy o wyeksponowanie grafiki na jednej lub wielu warstwach.

Bitmapy:
Prosimy o dołączenie bitmap osadzonych w pracy na stałe - osobno, zachowując wielkość bitmapy jako identycznej. Rozdzielczość Bitmapy powinna wynosić 300 dpi w skali 1:1.

Kreski i przejścia tonalne:
Wzory przygotowywane do druku fleksograficznego powinny mieć wykorzystaną kreskę (linia, obiekt) o minimalne grubości 0.12 mm, a w kontrze 0.25 mm. W przypadku kontry w kolorach składanych, grubość linii powinna być jeszcze większa. Należy unikać przejść tonalnych schodzących do 0% pokrycia (minimalnie 3%) oraz ‘mieszania’ kolorów z palet CMYK i PANTONE.

Transparencje:
Praca nie może mieć globalnie spłaszczonej przezroczystości. Wszelkie efekty specjalne zadane obiektom muszą być edytowalne. Praca nie może mieć internalnych masek. Pojedynczy obiekt lub grupa obiektów nie może mieć zadanej równocześnie transparencji i nadruku postscriptowego.

Kolorystyka:
Prace powinny być przygotowywane uwzględniając palety CMYK (dla kolorów składanych) PANTONE U (dla papierów MG/MF) oraz PANTONE C (dla papierów kredowanych)

Akceptacja:
wzory można akceptować na trzy różne sposoby:
Wskazanie osoby dokonującej akceptacji wzoru leży w zakresie odpowiedzialności klienta.